Sprzęt

Właścicielom kawiarni, hoteli, restauracji zainteresowanym zakupem wysokiej jakości sprzętu do przygotowywania kawy ułatwiamy kontakt z producentami i dystrybutorami rekomendowanych przez nas ekspresów ciśnieniowych, młynków czy systemów filtracji wody. Dzięki długoletnim relacjom biznesowym dobrze poznaliśmy ofertę naszych partnerów i ich możliwości. W związku z tym możemy polecić Tobie nie tylko ich produkty, lecz także wysokie standardy obsługi klienta.

Pomagamy w zakupie ekspresów ciśnieniowych następujących producentów:

Victoria Arduino

Urządzenia tej marki produkowane są we Włoszech od 1905 roku. Ekspresy Victoria Arduino zdobyły uznanie przedstawicieli branży kawy wysokiej jakości na całym świecie i stanowią jedną z marek Nuova Simonelli Group. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tych urządzeniach są unikalne i gwarantują lepszą jakość pracy baristy i obsługi gości kawiarni.  Od 2015 roku ekspres Black Eagle VA388 jest oficjalną maszyną używaną w trakcie Mistrzostwa Świata Baristów.

Nuova Simonelli

To włoska firma o długoletnim doświadczeniu i tradycji produkcji ekspresów ciśnieniowych sięgającej 1936 roku. Wysoka jakość i zdolność do spełnienia wymagań wielu klientów doprowadziły do tego, że Nuova Simonelli jest dziś wiodącym producentem znanych na całym świecie ekspresów gastronomicznych. Modele Aurelia I i II były oficjalnymi maszynami używanymi podczas zmagań baristów w trakcie Mistrzostwa Świata Baristów w latach 2009-2014.

La Marzocco

Florencki producent ekspresów ciśnieniowych istniejący od 1927 roku. Ekspresy tej marki są połączeniem zaawansowanej technologii z włoskim wzornictwem oraz najwyższej klasy wykończeniem detali niespotykanym u żadnego z producentów. Działaniom firmy La Marzocco przyświeca myśl H.Forda „Quality means doing it right when no one is looking” co dla klienta oznacza, że zakupiony sprzęt jest zaprojektowany i wykonany z największą starannością.

CMA GROUP/ Astoria

Ekspresy włoskiej firmy Astoria używane są przez profesjonalnych baristów na całym świecie. Fabryka ekspresów istniejąca od 1969 roku kieruje się w swym działaniu nieustanną innowacyjnością z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego. W latach 2014 – 2017 model Astoria Plus4You był oficjalną maszyną Mistrzostwa Świata Barista w konkurencjach Latte Art i Coffee in Good Spirits.

Pomagamy w zakupie młynków żarnowych następujących producentów:

Fiorenzato

Włoski producent młynków żarnowych istniejący od 1936 roku. Jeden z pierwszych producentów, którego innowacje doprowadziły do powstania modelu wyposażonego w system pomiaru zmielonej dawki kawy – XGi. System ten umożliwia wysoką powtarzalność ilości dozowanej kawy oraz maksymalną redukcję jej strat.

Mahlkonig

Niemiecki producent jednych z najbardziej znanych i  solidnych młynków żarnowych na świecie mających zastosowanie w gastronomii i przemyśle kawy wysokiej jakości. Produkcję tych urządzeń rozpoczęto w 1924 roku. Model PEAK i ek43 są oficjalnymi młynkami Mistrzostw Świata Barista.

Victoria Arduino

Włoski producent dwóch generacji najbardziej zaawansowanych technologicznie młynków żarnowych do espresso – Mythos. Młynki wyposażone w technologię utrzymywania temperatury mielenia „clima pro”, regulowanej prędkości mielenia „variable speed” oraz pomiaru zmielonej dawki kawy „gravimetric”.

Pozostałe urządzenia:

Fetco

Istniejący od 1987 roku producent ekspresów przelewowych do kawy. Znany na całym świecie z oferty szerokiej gamy asortymentu rewolucyjnych technologicznie urządzeń do parzenia kawy, które cenione są za design, łatwość i intuicyjność obsługi.

Marco

Irlandzki producent ekspresów przelewowych do kawy zajmujący ich się ich dystrybucją na cały świat od 1980 roku. Innowacyjność firmy doprowadziła do powstania przyjaznych dla kawiarni urządzeń takich jak bojlery podblatowe czy urządzenia do parzenia kawy przeznaczone dla alternatywnych metod jej przygotowania takich jak Chemex, aeropress czy dripper.

Puq Press

Precyzja, prędkość pracy, powtarzalność i styl to motto firmy produkującej od 2011 roku automatyczne tampery będące podstawowym wyposażeniem każdej prężnie działającej kawiarni. Urządzenia Puq Press sprawiają, że praca baristy staje się bardziej precyzyjna, powtarzalna i szybka, co pozwala na bardziej sprawną obsługę gości.

Systemy filtracji i oczyszczania wody:

AkVo

Polski producent wydajnych, efektywnych i innowacyjnych systemów filtracji i mineralizacji wody przeznaczony dla małej gastronomii. Urządzenia AkVo umożliwiają nie tylko oczyścić wodę ale również mineralizować ją i precyzyjnie ustalać jej najlepsze, rekomendowane przez Specialty Coffee Association parametry takie jak twardość, alkaliczność czy ogólna mineralizacja. Woda filtrowana przez system AkVo polepszy smak kawy i herbaty w kawiarni  jak i zapewni ochronę dla twoich urządzeń przed zakamienieniem czy korozją. Główne zalety systemu AkVo: wydajność, niskie koszty eksploatacji, łatwość obsługi oraz serwis „door to door”.

BWT

Firma dbająca o tworzenie ekonomicznych i przyjaznych środowisku systemów filtracji wody. Od 1990 roku, zapewnia klientom prywatnym oraz firmom z sektora gastronomicznego maksymalne bezpieczeństwo, higienę i zdrowie w codziennym kontakcie z wodą dzięki stosowaniu innowacyjnych, ekonomicznych i ekologicznych technologii produkcji systemów filtracji wody o najróżniejszej skali zastosowania.

Brita

Istniejąca od ponad 50 lat niemiecka firma zajmująca się produkcją profesjonalnych systemów filtracji i oczyszczania wody. Firma szczególnie dbająca o kwestie zrównoważonego rozwoju i ekologii dzięki zastosowaniu systemu recyklingu produkowanych złóż filtrujących. W ofercie tego producenta znajdują się systemy filtrujące i odkamieniające wodę do urządzeń gastronomicznych.

Koszyk

No products in the cart.