Kawa

O sukcesie i renomie kawiarni czy restauracji świadczy nie tylko profesjonalny sprzęt lecz także używana w nich kawa. Coffee Support współpracując z lokalnymi dostawcami i palarniami kawy, których priorytetem jest dbałość o jakość produktu zapewnia pomoc w doborze tych produktów.

88 Graines

88 Graines jest firmą importującą kawę specialty z Ameryki Centralnej. Firma wspiera zrównoważony i sprawiedliwy handel, rozwój i zaangażowanie nowej generacji ludzi w branży kawy wysokiej jakości.

88 Graines tworzy nowy model społecznej odpowiedzialności za produkt opartej na współpracy w zakresie wyszukiwania etycznych źródeł zaopatrzenia w kawę jakości specialty. Ułatwia budowanie rzeczywistych relacji i więzi między właścicielami małych i średnich palarni, a producentem lub farmerem, a także z przyszłymi mistrzami barista.

88 Graines wspiera projekty charytatywne, socjalne i ekologiczne, które pozwolają na zrównoważony wzrost produkcji, konsumpcji i jakości kawy, a także ochronę lokalnych społeczności zaangażowanych w działalność związaną z produkcją i konsumpcją kawy

Coffee Proficiency

Palarnia kawy specialty z Krakowa. Zajmuje się produkcją i sprzedażą kawy o najwyższej jakości od 2010 roku. Ziarna używane przez Coffee Proficiency sprowadzane są zgodnie z zasadami ,,direct relationship” w wyniku długoletniej współpracy ze sprawdzonymi dystrybutorami kawy surowej. Wypalane są przez doświadczonych profesjonalistów z uwzględnieniem indywidualnej specyfiki różnych odmian botanicznych ziaren gatunku arabika. Nad jakością kawy cały czas czuwa zespół sensorycznych ekspertów, który testuje ją na każdym etapie produkcji.

Koszyk

No products in the cart.