Doradztwo i szkolenia

Zespół Coffee Support tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży kawy wysokiej jakości. Chętnie dzielimy się profesjonalną, praktyczną wiedzą i umiejętnościami. Nieustannie prowadzimy szkolenia i konsultacje dla obecnych i przyszłych właścicieli firm z branży gastronomicznej i spożywczej.

Zapewniamy wielu kawiarniom dobry, przemyślany start. Rozwiązujemy problemy działających już restauracji. Mamy wiele narzędzi zapobiegających kryzysom w gastronomii. Posiadając szeroką sieć kontaktów wykraczających poza tę branżę, jesteśmy w stanie podjąć się większości z wyzwań.

Szkolenia

Oferowane przez Coffee Support szkolenia prowadzimy zgodnie ze sprawdzonym i uznanym na całym świecie systemem edukacji Coffee Skills Program – międzynarodowego stowarzyszenia kawy wysokiej jakości – Specialty Coffee Association, którego jesteśmy wieloletnim członkiem i aktywnym partnerem. Szkolenia realizowane są przez autoryzowanego trenera tej renomowanej organizacji.

Dla kawiarni, restauracji oraz innych lokali gdzie jest serwowana kawa proponujemy kursy indywidualne i grupowe z zakresu branżowych umiejętności niezbędnych dla zawodu baristy, kierownika zmiany, „head baristy” czy managera kawiarni. Kursy barista prowadzone są na trzech poziomach zaawansowania.

Nasze szkolenia mogą być w swoim zakresie i poziomie dopasowywane do konkretnych potrzeb i specyfiki twojej działalności.

Doradztwo

Doradzamy na każdym etapie istnienia twojej kawiarni.

Pomagamy przy:

  • w tworzeniu koncepcji wnętrza,
  • planowaniu wygodnej i praktycznej przestrzeni za barem.
  • zakupie urządzeń do przygotowywania kawy dopasowanych do twojego budżetu i potrzeb.
  • tworzeniu menu, receptury napojów i procedury ich przygotowania.
  • wskazujemy najlepsze standardy obsługi gości i efektywności pracy personelu.

 

Jesteśmy w pełni zorientowani w najnowszych trendach branży i podnoszącej się w szybkim tempie świadomości konsumentów dlatego oferujemy również audyty, które pomogą zdiagnozować istniejące problemy i zapobiegną ich ponownemu powstawaniu. Na ich podstawie tworzymy programy wdrożenia udoskonaleń w działaniu twojego lokalu.

Dla palarni kawy i działów jakości firm spożywczych, które w swojej ofercie mają kawę oferujemy system szkoleń z zakresu analizy sensorycznej oraz kontroli jakości tego produktu. Edukacja w tej gałęzi branży musi być oparta na uznanej i sprawdzonej na całym świecie wiedzy oraz standardach. Dlatego też Coffee Support oferuje tylko godne zaufania certyfikowane szkolenia sensoryczne Sensory Skills ustandaryzowane i sankcjonowane przez światową organizację Specialty Coffee Association.

Zapraszamy do kontaktu

Aby móc profesjonalnie przygotować się do konsultacji odpowiadającej na Państwa potrzeby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami oraz do spotkania, w trakcie którego razem ustalimy zakres naszej współpracy. Analiza wszystkich odpowiedzi udzielonych w trakcie takiej sesji pozwoli nam zaproponować skuteczne rozwiązania zgodne ze specyfiką Państwa działalności.

Zapytania o współpracę prosimy o przesyłanie na adres: office@coffee-support.com lub z wykorzystaniem formularza kontaktowego w zakładce „kontakt” na naszej stronie.

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym biurem pod numerem telefonu: 0048 791 033 177.

Koszyk

No products in the cart.